HİZMETLERİMİZ

Boğaz Turu

Boğaz’ın masmavi sularının ve zümrüt yeşili İstanbul ormanlarının sizi selamladığı bir tekne turu yapabilir veya geceyi bekleyerek İstanbul Boğazı’nın ışıklandırılmış ve görsel bir şova dönüşen gece manzaralarını keşfe çıkabilirsiniz.

Evlenme Teklifi

Hayatınızın en özel dakikalarını sizin için daha da unutulmaz kılabiliriz. Nefes kesici manzaralar eşliğinde tekne turunuzu yaparken, sizin için her şeyi en mükemmel şekilde organize etmemiz için bizi arayabilirsiniz.

Yüzme Turu

Sizin için İstanbul’da deniz ve güneşin tadını çıkartabileceğiniz yüzme turları organize ediyoruz. Sadece size özel olan lüks bir tekne ile ister adalar, isterseniz de koyları keşfe çıkabilmek için bizi arayabilirsiniz.

Kurumsal Ağırlamalar

Şirketlerin misafirlerini İstanbul’da lüks bir tekne turu ile ağırlamaları artık bir gelenek haline geldi. Siz de misafirlerinizi teknede ağırlamak ve kendilerini özel hissetmelerini sağlamak istiyorsanız hizmetlerimiz için bizi arayabilirsiniz.

Doğum Günü

Tamamen size özel, unutulmaz bir doğum günü partisi veya baş başa romantik bir akşam yemeği mi organize etmek istiyorsunuz? Tam istediğiniz gibi muhteşem bir organizasyon için bizi arayabilirsiniz.

Yıldönümü Kutlama

Mumlarla süslenmiş bir masada, romantik bir yemek mi planlıyorsunuz? Veya arkadaşlarınızın da size eşlik edeceği bir kutlama mı istersiniz? Evlilik yıldönümü organizasyonu ile unutulmaz bir gece için bizi arayabilirsiniz.